nemokamas cvTaip, tai tiesa, mes dabar darome naujų mūsų komandos narių atranką ir duodame jiems testinius CV ir ML, kad tie darbai būtų naudingi mes Juos norime daryti Jums, visi darbai bus daromi su mūsų specialistų priežiūra, tad Jūs gausite galutinį variantą tikrai kokybišką CV arba ML.
Dar primename, kad darbai bus daromi visiškai nemokamai.

Dėl užsakymų kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

*Skaičius darbų yra ribotas. Darbai daromi tik lietuvių kalba.

Patarimai

Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Parašė Administrator  /  Published: Ketvirtadienis, 16 Birželis 2016

Tikriausiai ne vienas esame girdėję šį posakį, tačiau ar pakviesti į darbo pokalbį atsakingai apgalvojame kuo rengtis, pasidomime įmonės kultūrą? Tinkamai susikurtas įvaizdis - pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Nuo to neatsiejama tvarkinga ir tinkama apranga. Pavyzdžiui, į pokalbį ateina netvarkingas, purvinus drabužius vilkintis kandidatas, darbdaviui iš karto susidaro neigiama nuomonė, kurią pakeisti bus labai sunku. Kad ir koks protingas, komunikabilus ir išsilavinęs bebūtų ieškantysis darbo, pirminis įvaizdis įsirėžia giliausiai, todėl aprangą reikia pasirinkti atsakingai!

Skaityti daugiau...

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams