Ieškant darbo susiduriame su savęs reprezentacija aplinkiniams. Siųsdami savo CV tikime, kad jis padės mums pasiekti norimą rezultatą, kuris šiuo atveju įvardijamas, kaip trokštamo darbo gavimas.  Tačiau didžioji dalis darbdavių tvirtina, jog net neskaito CV.

Pirmas žvilgsnis, trunkantis iki kelių sekundžių, būna lemtingas. Būtent todėl savo teigiamų savybių ir gyvenimo patirties aprašymas yra toks svarbus ir turėtų daugeliu kelti klausimą: kaip parašyti gerą CV? Įsivaizduokite, jog esate prekė ir bandote save parduoti. Netinkamas įpakavimas, išsibarsčiusi instrukcija, pilkumas masėje nepadės jums pristatyti savęs kaip trokštamo. Lygiai tas pats egzistuoja bandant parduoti savo darbo paslaugas. Daugelis asmenų negeba tinkamai išnaudoti savo potencialių gebėjimų ir patys nesuvokdami iškelia minusus, kurie ir užgožia pliusus. Parduoti save kur kas paprasčiau pasinaudojus profesionalų gebėjimais, kurie gali užtikrinti jūsų CV kokybę. Šiuo atveju daugeliui gali kilti klausimas: ar verta samdyti profesionalų CV rašytoją? Būtent tolimesniame straipsnyje analizuosime argumentus, kurie gali padėti apsispręsti ir priimti tinkamą sprendimą profesionalo pasirinkimo srityje?

Prikaustyk dėmesį. Specialistai, kurie dirba CV rengimo srityje, puikiai žino ir išmano visas smulkmenas, kurios gali padėti pritraukti asmens, kuris yra atsakingas už darbuotojų atranką, dėmesį. Didelė klaida, kurią daro nusprendusieji patys parengti CV, jog jį ruošia pagal įprastą šabloną (kaip europass), kuris tiesiog paskęsta visoje prisistatymų jūroje.

Grįžtame prie parduok save. Kiekvienas žinome, jog savęs pardavimas gali būti sunkus, tačiau dažnai mes jį patys dar labiau apsunkiname. Pagrindinis darbas yra atskleisti jūsų turimus pliusus ir paslėpti minusus. Kadangi CV rengimas yra bendradarbiavimas tarp kliento ir specialisto – bus ieškoma jūsų asmeninių savybių, kurias būtų galima iškelti kaip prioritetines. Viskas panašiai kaip su išvaizda: kasdien norime pabrėžti kūno privalumus ir kosmetika slepiame trūkumus. Padažykite tinkama šešėlių spalva savo gyvenimo aprašymą.

Laikas = pinigai. Jei pabandytumėte pats parengti savo CV pamatytume, kad tinkamas parašymas reikalauja labai daug laiko. Tuo metu, kai kelias dienas bandytumėte susikurti savo gyvenimo aprašymą, jau būtumėte galėjęs gauti tris darbus. Sistemingai siekdamas rezultato savo turimą laiką galėsite paversti pinigais, o pastaruosius geresniu kokybės ženklu.

Tūkstantis smulkmenų. Tinkamo CV parengimas tai ne tik kontaktinių duomenų įrašymas ir savo ego kėlimas. Tai mažos smulkmenos, kurių nežinojimas gali sutrukdyti pasiekti mylimą ir trokštamą darbo vietą.
Ar tikrai gyvenimo aprašyme reikia nuotraukos? Kokios turi būti paraštės? Geriau siųsti lietuvišką CV ar europass? Į visus klausimus jums gali atsakyti profesionalai, kurie orientuodamiesi į konkrečią sritį pasirenka konkrečiai geriausius ir tinkamiausius pasirinkimus.


Sėkmės ir pasinaudoję profesionalų paslaugomis laukite efektingų rezultatų!

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams