VARDENIS PAVARDENIS

Basanavičiaus al. 1

Kaunas

Tel. +370 600 00000

Motyvacinis laiškas IT specialisto pareigoms užimti 

2010-01-01

 

Rašau Jums norėdamas dalyvauti konkurse užimti IT specialisto pareigas. Mane sudomino šis pasiūlymas, kadangi tai yra galimybė man tobulėti informacinių technologijų srityje bei pritaikyti savo žinias įgytas studijuojant verslo informatiką.

Studijuodamas universitete išmokau dirbti grupėje, užsibrėžti ir pasiekti tikslus. Didelis dėmesys buvo skiriamas informacinių sistemų kūrimui, dokumentacijų sudarymui bei vartotojų poreikių analizei. Turiu patirties ruošiant vartotojų vadovus sukurtai sistemai. Teko bakalauriniame darbe (kurta sistema „E-bakalauras“) jį sudaryti. Taip pat atliekant praktiką UAB „Įmonė“ sudarinėjau įmonės sukurtos verslo valdymo sistemos mokomąjį vadovą bendrovės klientams.

Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų bendrovėje. Dėkoju jei susidomėjote mano kandidatūra. Maloniai lauksiu Jūsų atsakymo.

 

Pagarbiai,

Vardenis Pavardenis

Patarimai

Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Parašė Administrator  /  Published: Ketvirtadienis, 16 Birželis 2016

Tikriausiai ne vienas esame girdėję šį posakį, tačiau ar pakviesti į darbo pokalbį atsakingai apgalvojame kuo rengtis, pasidomime įmonės kultūrą? Tinkamai susikurtas įvaizdis - pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Nuo to neatsiejama tvarkinga ir tinkama apranga. Pavyzdžiui, į pokalbį ateina netvarkingas, purvinus drabužius vilkintis kandidatas, darbdaviui iš karto susidaro neigiama nuomonė, kurią pakeisti bus labai sunku. Kad ir koks protingas, komunikabilus ir išsilavinęs bebūtų ieškantysis darbo, pirminis įvaizdis įsirėžia giliausiai, todėl aprangą reikia pasirinkti atsakingai!

Skaityti daugiau...

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams