VARDENIS PAVARDENIS

Basanavičiaus al. 1

Kaunas

Tel. +370 600 00000

 

 

Motyvacinis laiškas vadybininko pareigoms užimti

2010-01-01

 

Kreipiuosi į Jus, siūlydama savo kandidatūrą į administratoriaus arba vadybininko pareigoms užimti.

Esu baigusi Kauno technologijos universitetą, ................specialybę. Pabaigus mokslus buvo suteiktas bakalauro laipsnis.

Darbo patirties turiu įgijusi versle: atlieku rinkos analizę, tiekėjų ir klientų paiešką, užmezgu kontaktus, užsakau reikalingas medžiagas, teikiu informaciją ir konsultuoju klientus telefonu, darbuojuosi reklamos srityje bei tenka susidurti su buhalterinės apskaitos tvarkymu.

Šiuo metu ieškau darbo pagal specialybę šiuolaikiškoje, galinčioje pasiūlyti geras darbo sąlygas ir vertinančioje darbuotojų nuomonę įmonėje Kaune. Norėčiau užimti perspektyvias administratorės arba vadybininkės pareigas. Darbe galėčiau praktikoje pritaikyti studijų metu įgytas žinias, būčiau naudinga Jūsų įmonei, o kartu įgaučiau naujos patirties.

Esu komunikabili, pareiginga, iniciatyvi, sąžininga, noriu tobulėti. Galiu dirbti ir komandoje, ir savarankiškai.

Noriu dirbti pilną darbo dieną, esant reikalui galėčiau dirbti ir viršvalandžius. Jums pageidaujant, pareigas galiu užimti iš karto.

Tikiuosi, atsižvelgsite į mano kvalifikaciją, turimą patirtį bei norą tobulėti. Jeigu norėsite sužinoti daugiau informacijos apie mane, atvyksiu į pokalbį bet kuriuo jums patogiu laiku, arba į visus Jūsų klausimus atsakysiu tel. 8-.............

Ačiū už skirtą laiką.

Pagarbiai,

Patarimai

Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Parašė Administrator  /  Published: Ketvirtadienis, 16 Birželis 2016

Tikriausiai ne vienas esame girdėję šį posakį, tačiau ar pakviesti į darbo pokalbį atsakingai apgalvojame kuo rengtis, pasidomime įmonės kultūrą? Tinkamai susikurtas įvaizdis - pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Nuo to neatsiejama tvarkinga ir tinkama apranga. Pavyzdžiui, į pokalbį ateina netvarkingas, purvinus drabužius vilkintis kandidatas, darbdaviui iš karto susidaro neigiama nuomonė, kurią pakeisti bus labai sunku. Kad ir koks protingas, komunikabilus ir išsilavinęs bebūtų ieškantysis darbo, pirminis įvaizdis įsirėžia giliausiai, todėl aprangą reikia pasirinkti atsakingai!

Skaityti daugiau...

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams