VARDENIS PAVARDENIS

Basanavičiaus al. 1

Kaunas

Tel. +370 600 00000

Motyvacinis laiškas tarptautinių projektų vadovo pareigas užimti

2010-01-01

 

Rašau Jums, norėdamas dalyvauti konkurse tarptautinių projektų vadovo pareigoms užimti pagal skelbimą dienraštyje „Lietuvos žinios“,   2010-09-10.

Mane sudomino šis pasiūlymas, nes tai yra galimybė dirbti Jūsų įmonėje ir pritaikyti mano žinias ir įgytą patirtį įgyvendinant Jūsų įmonės tikslus. UAB „X“ yra įdomi ir žymi, teikia mane dominančias  paslaugas.

Mano darbinė patirtis prasidėjo UAB „MMM“,  teikiančioje paslaugas, susijusias su rinkos ir marketingo tyrimais. Savo karjerą pradėjau nuo vadybininko pareigų. Mano darbas (klientų paieška, ryšių su potencialiais ir naujais klientais bei partneriais palaikymas) buvo puikiai įvertintas ir vadovui rekomendavus ėmiau dirbti UAB „VVV“  pardavimų vadybininku. Vėliau buvo pasiūlytos tarptautinių santykių vadybininko pareigos, kadangi puikiai susidorojau su sudėtingomis užduotimis sudarant sutartį su vokiečių kompanija “XXBBCC“. Sėkmingai dirbau ir šiose pareigose.

Teko dirbti su tokiomis kompanijomis kaip „MNT“, „NRT“ ir kt., taip įgijau nemažai praktinių susitikimų su užsienio partneriais rengimo, pokalbių, sutarčių sudarymo patirties.

Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo.

Tikiuosi, kad turėsiu galimybę atsakyti į Jums svarbius klausimus pokalbio metu.

 

Pagarbiai,

Vardenis Pavardenis

Patarimai

Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Parašė Administrator  /  Published: Ketvirtadienis, 16 Birželis 2016

Tikriausiai ne vienas esame girdėję šį posakį, tačiau ar pakviesti į darbo pokalbį atsakingai apgalvojame kuo rengtis, pasidomime įmonės kultūrą? Tinkamai susikurtas įvaizdis - pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Nuo to neatsiejama tvarkinga ir tinkama apranga. Pavyzdžiui, į pokalbį ateina netvarkingas, purvinus drabužius vilkintis kandidatas, darbdaviui iš karto susidaro neigiama nuomonė, kurią pakeisti bus labai sunku. Kad ir koks protingas, komunikabilus ir išsilavinęs bebūtų ieškantysis darbo, pirminis įvaizdis įsirėžia giliausiai, todėl aprangą reikia pasirinkti atsakingai!

Skaityti daugiau...

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams