VARDENE PAVARDENE

Basanavičiaus al. 1

Kaunas

Tel. +370 600 00000

Motyvacinis laiškas personalo – marketingo specialisto pareigas užimti

2010-01-01

 

Gerb. Direktoriau,

Kreipiuosi į Jus dėl personalo – marketingo specialisto pareigų.

Šiuo metu dirbu įmonėje „Into Spectrum“ administratore-vadybininke. Įmonės veikla – vaistinių arbatų gamyba bei prekyba.

Esu komunikabili, tvarkinga, pareiginga ir darbšti. Tiek darbe, tiek gyvenime vadovaujuosi nuostata, kad ką galima padaryti šiandien, tai ir reikia padaryti.

Dirbdama stengiuosi atiduoti visą save, nes, mano nuomone, tik taip galima pasiekti geriausių rezultatų.

Sugebu aiškiai ir efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu (tai rodo ir mano darbo patirtis; šiuos įgūdžius ypač gerai patobulinau dirbdama konsultante įmonėje „Lintel“).  Dirbdama šioje įmonėje taipogi įgijau daug naudingos bei neįkainojamos patirties, kaip bendrauti su klientais. Esu energinga, organizuota bei atsakinga. Savo darbe esu savarankiška, kantri, turiu savo nuomonę, reikalui esant stengiuosi pagelbėti kolegoms, sugebu valdyti stresines situacijas. Visada susikoncentruoju rimtam darbui ir stengiuosi būti pastabi.

Dvejus metus gyvenau ir dirbau Didžiojoje Britanijoje. Vienerius metus dirbau viešojo maitinimo įstaigose (kavinėje „Starbucks“ bei greitojo maisto restorane „Burger King“). Tikrai turiu neįkainojamos patirties, kaip elgtis su klientais bei organizuoti komandos darbą.

Į naujas, man nežinomas užduotis ar pareigas žiūriu kaip į galimybę tobulėti ir išmokti kažko naujo.

Tikiuosi, kad mano išsilavinimas, įgūdžiai ir asmeninės savybės atitiks Jūsų įmonės poreikius ir leis man būti vertingu darbuotoju. Manau, kad gerų darbuotojų įmonei reikia visada, nepriklausomai nuo laikmečio (sunkmetis, krizė ar ekonominis pakilimas). Tikiuosi leisite parodyti savo gerąsias savybes dirbant ir galėsiu būti reikalingas ir svarbus darbuotojas Jūsų įmonėje.

Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Lauksiu Jūsų atsakymo.

 

Pagarbiai,

Vardene Pavardene

Patarimai

Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą

Parašė Administrator  /  Published: Ketvirtadienis, 16 Birželis 2016

Tikriausiai ne vienas esame girdėję šį posakį, tačiau ar pakviesti į darbo pokalbį atsakingai apgalvojame kuo rengtis, pasidomime įmonės kultūrą? Tinkamai susikurtas įvaizdis - pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Nuo to neatsiejama tvarkinga ir tinkama apranga. Pavyzdžiui, į pokalbį ateina netvarkingas, purvinus drabužius vilkintis kandidatas, darbdaviui iš karto susidaro neigiama nuomonė, kurią pakeisti bus labai sunku. Kad ir koks protingas, komunikabilus ir išsilavinęs bebūtų ieškantysis darbo, pirminis įvaizdis įsirėžia giliausiai, todėl aprangą reikia pasirinkti atsakingai!

Skaityti daugiau...

Palikite CV ir ML rašymo rūpesčius profesionalams